×
ورود به حساب کاربری
بررسی لوازم جانبی گوشی nova7i

 

 

هواوی nova7i

از مهم ترین وسایل مربوط به تلفن های همراه لوازم جانبی آن ها می باشد، لوازم جانبی مختلفی مانند شارژر، هدفون، گارد و... که تعدادی از این وسایل به هنگام خرید تلفن همراه در داخل جعبه ی گوشی موجود است مانند شارژر و هدفون اما خرید لوازم دیگری مانند گارد، محافظ شارژر و .... به عهده ی خود خریدار می باشد. لوازم جانبی گوشی nova7i نیز شامل تمامی این موارد می شود.

عده ای از افراد فکر می کنند که تنها خرید گوشی برای آن ها کافی است و نیازی به لوازم جانبی دیگری مانند گارد نیست اما حقیقت آن است که این افراد کاملا اشتباه می کنند زیرا این دسته از وسایلی که برای تلفن همراه در بازار وجود دارد برای مراقبت از گوشی نیاز هستند، وسایلی مانند گارد گوشی می تواند محافظ خوبی برای نگهداری از گوشی در شرایط مختلف باشد یا به هنگامی که گوشی از دستتان می افتد از شکستگی و ضربه زدن به آن جلوگیری کند.

در این مقاله قرار است درباره لوازم جانبی گوشی nova7i صحبت کنیم پس با ادامه ی مقاله همراه باشید.

 

 

لوازم جانبی گوشی nova7i شامل چه مواردی می باشد؟

لوازم جانبی گوشی nova7i شامل انواع قاب، گارد، محافظ صفحه نمایش (گلس گوشی)، هندزفری، شارژر، پاور بانک، محافظ شارژر و... می باشد و هرکدام از این وسایل می توانند در نگهداری بهتر این گوشی کمک کننده باشند.

 

 

کاربرد انواع لوازم جانبی گوشی nova7i:

  • گارد گوشی Nova7i: یکی از مهم ترین لوازم جانبی که باید همراه هر گوشی خریداری شود گارد آن است، گارد شامل قاب و گلس گوشی می باشد که از بزرگترین محافظان گوشی تلفن به شمار می روند. تلفن های همراه به خصوص گوشی های هوشمندی مانند هواوی nova7i بسیار حساس هستند و وجود قاب و گلس برای آن ها الزامی می باشد. اگر زمانی گوشی شما از دستتان به زمین بیفتد تنها وجود گارد است که می تواند از آن محافظت کرده و میزان صدمه به گوشی تان را کاهش دهد.

به خاطر داشته باشید که به هنگام خرید گارد، قاب و گلس های محکم و با کیفیت را انتخاب کنید هرچند که ممکن است قیمت آن ها بیشتر باشد اما قطعا بعدها از انتخاب خود راضی خواهید بود.

  • محافظ سیم شارژر و سیم هندزفری: مدتی هست که محافظ های سیم شارژر و سیم هندزفری مورد توجه قرار گرفته و افراد مختلف از آن ها استفاده می کنند این محافظ ها به خوبی می توانند عمر شارژر و هندزفری شما را افزایش دهند؛ در واقع می توان گفت از بهترین لوازم جانبی گوشی nova7i می توان به این محافظ ها اشاره کرد.استفاده از آن ها بسیار ساده است و فقط کافی است که آن ها را دور سیم های شارژر و هندزفری بپیچانید و خوبی این محافظ ها این است که در رنگ ها و طرح های بسیار مختلفی وجود دارند و تنوع آن ها زیاد است.
  • پاوربانک: از جذاب ترین لوازم جانبی گوشی nova7iو هر گوشی هر دیگری است که طرفداران بسیاری دارد و تقریبا می توان گفت این روزها هر فردی دارای یک عدد پاوربانک است و برای شارژ کردن تلفن همراه خود در شرایط مختلف از آن استفاده می کند. پاوربانک ها بهترین کمک کننده به شما در موقعیت هایی هستند که به هر دلیلی مثلا سفر طولانی به شارژر دسترسی ندارید و می خواهید گوشی خود را شارژ کنید. برندهای مختلفی از پاوربانک در بازار وجود دارد که شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای این وسیله در نظر گرفته اید می توانید خریداری کنید.

 

 

سخن آخر:

آنچه که ما در این مقاله بررسی کردیم لوازم جانبی گوشی nova7i بود، ما سعی کردیم که مهمترین نکات درباره ی این وسایل را با خوانندگان عزیز به اشتراک گذاشته و فواید این وسایل را بررسی کنیم. نکته ی مهم دیگری که باید به هنگام خرید لوازم جانبی گوشی خود به خاطر داشته باشید اصل بودن آن ها است زیرا کیفیت برندهای مختلف با یکدیگر بسیار متفاوت است به خاطر داشته باشید شاید مجبور باشید برای خرید لوازم جانبی بهتر هزینه ی بیشتری کنید اما قطعا کیفیت بالای وسایلی که خریداری کرده اید می تواند نقش بسیار مهمی در سالم ماندن گوشی شما داشته باشد.

لوازم جانبی گوشی nova7i

حذف
مقایسه
×
محصول به سبد خرید اضافه شد