×
ورود به حساب کاربری
بررسی ویژگی های مختلف دوربین گوشی nova7i

دوربین گوشی nova7i

 

هواوی، این غول چینی در سال های اخیر از محصولات  زیادی رونمایی کرده است؛ محصولاتی که هر کدام به نوبه ی خود از امتیازهای ویژه ای برخوردارند و قطعا به بهترین نحو توسط این کمپانی معروف ارائه شده اند، گوشی nova7i یکی از میان رده های بسیار جذابِ ارائه شده در ژانویه سال 2020 توسط این کمپانی است که به تمام معنا یک تلفن همراه ویژه محسوب می شود، با وجود اینکه هواوی این محصول را به عنوان یک گوشی میان رده به بازار ارائه کرده اما حقیقتا امکاناتی در حد یک پرچمدار را برای آن تدارک دیده از دوربین گوشی nova7i گرفته تا طراحی بسیار جذاب ظاهری و سخت افزار قدرتمندش همگی بیش از انتظارات یک کاربر میان رده ارائه شده و به همین دلیل می توان هواوی نوا 7آی را به عنوان یکی از برترین محصولات اخیر این کمپانی معرفی کرد.

ما قصد داریم در این مقاله به طور اختصاصی درباره ی دوربین گوشی nova7i صحبت کرده و درباره ی ویژگی های مختلف این دوربین 48 مگاپیکسلی جذاب برای خوانندگان عزیز بگوییم؛ پس اگر شما نیز به دنبال خرید این مدل گوشی هواوی هستید حتما با ادامه ی این مقاله همراه باشید.

 

کیفیت دوربین گوشی nova7i:

گوشی nova7i در پشت خود دارای دوربین چهارگانه ای است که شامل یک دوربین واید، اولتراواید، ماکرو و یک سنسور تشخیص عمق میدان می باشد، دوربین سلفی این گوشی نیز شامل یک دوربین واید است که به طور کلی همگی این دوربین ها برای عکاسی بهتر کاربران طراحی شده اند.

هواوی برای کیفیت این دوربین تلاش فراوانی کرده است و حقیقتا دوربین این تلفن همراه یکی از مهم ترین ویژگی های آن محسوب می شود، ویژگی که به واسطه ی آن می توان این محصول میان رده را جزوی از پرچمداران جذاب هواوی خطاب کرد!

دوربین گوشی nova7i به طور قطع می تواند تجربه جذابی از عکاسی را برای شما ثبت کند.

 

لنز واید دوربین گوشی نوا7آی هواوی:

با توجه کردن به دوربین این گوشی می توان یک سنسور 48 مگاپیکسلی را در پشت آن مشاهده کرد، این لنز 28 میلی متری با f 1.8، عکس های بسیار خوب، شارپ شده و با رنگ های بسیار واضحی را برای شما ثبت می کند.

هواوی با قرار دادن هوش مصنوعی بر روی دوربین این گوشی این مکان را ایجاد کرده که دوربین آن به خوبی موقعیت مکانی و سوژه را تشخیص داده و به طور کلی تنظیمات دوربین به نحوی قرار داده شده که در نهایت یک عکس کاملا قابل قبول را به کاربران ارائه دهد.

همچنین هواوی این امکان را نیز برای کاربرانی که عکاسی در حالت اتوماتیک شده را دوست ندارند ایجاد کرده تا بتوانند با تغییر ویژگی های دوربین عکسی را که مد نظر خودشان هست ثبت کنند.

میان رده ی جذاب هواوی

 

ثبت عکس در شب با دوربین گوشی nova7i:

یکی از مشکلات همیشگی کاربران مختلف برندهای متفاوت، ثبت عکس های مختلف در شب است، امکانات همه ی گوشی های ارائه شده توسط کمپانی های بزرگ به گونه ای نیستند که کاربران به راحتی بتوانند عکس مورد نظر خود را در شب ها ثبت کنند، همچنین کیفیت عکس های ثبت شده در روز و شب شاید حتی قابل مقایسه با یکدیگر نیز نباشد؛ اما هواوی در nova7i سعی کرده دوربینی را ارائه دهد که از هر نظر بتواند کاربران را راضی نگهدارد.

لنز 48 مگاپیکسلی واید این تلفن همراه که لنز اصلی آن نیز محسوب می شود قابلیت ثبت عکس های شارپ در شب را داشته و می تواند عکس های خوبی را در شب برای کاربران ثبت کند.

 

دوربین 8 مگاپیکسلی nova7i:

لنز اولتراواید با یک لنز 8 مگاپیکسلی دوربین بعدی این گوشی است.

این دوربین اولتراواید در روز می تواند عکس های بسیار عالی را مانند لنز قبلی برای شما ثبت کند اما برای عکس انداختن در شب لنز مناسبی نیست، زیرا عکس ها را بیش از اندازه مات کرده و کیفیتشان را کاهش می دهد.

مهم ترین ویژگی لنز اولتراواید گوشی nova7i ثبت عکس های پرتره بسیار عالی و با کیفیت بسیار بالا می باشد.

 

دوربین ماکرو 2 مگاپیکسلی nova7i:

در کنار لنز های واید و اولتراواید دوربین گوشی nova7i یک سنسور 2 مگاپیکسلی با لنز ماکرو نیز وجود دارد که برای ثبت عکس ها از فاصله ی بسیار نزدیک مناسب است، یعنی شما به واسطه ی این لنز می توانید سوژه ای را در 4 سانتی متری قرار داده و به کمک آن نیز عکس های بسیار عالی ای را ثبت کنید.

 

سنسور تشخیص عمق گوشی nova7i:

در کنار تمامی این لنز ها یک سنسور 2 مگاپیکسلی تشخیص عمق نیز وجود دارد که کار خود را به نحو احسنت انجام داده و کمک می کند با سرعت بیشتری بر روی سوژه ی خود فوکوس کنید.

حقیقتا هواوی با قرار دادن این دوربین محصولی ویژه ای را به کاربران ارائه داده است.

کیفیت بالای محصولات هواوی

 

سخن پایانی:

در این مقاله به بررسی دوربین گوشی nova7i پرداختیم و هرچهار لنز ثبت شده بر این دوربین را مورد بررسی قرار داده ایم، همچنین درباره ی ویژگی عکس های ثبت شده توسط این دوربین صحبت کرده و سعی کردیم از جوانب مختلف آن ها را بسنجیم.

در نهایت اینکه هواوی به طور قطع تلاش های فراوانی برای تولید گوشی nova7i کرده و در نهایت محصولی بسیار عالی را برای کاربران رونمایی کرده است، به طور قطع نوا 7 آی پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربران با سلایق مختلف خواهد بود.       

حذف
مقایسه
×
محصول به سبد خرید اضافه شد